HAKKIMIZDA

İşbirliği yaptığımız markaların işlerini büyüten bir 360 derece dijital reklam ajansıyız. Çalıştığımız markalara pazarlama stratejileri ve özel tasarımlar üreterek satışlarını arttırıyor, rakip firma analizi yaparak markaları ön plana çıkarmak adına yoğun çalışmalarda bulunuyoruz. Dijital kanalları kullanarak markanızın tüm mecralarda büyümesi için elimizden geleni yapıyoruz. Kendi çalışma alanımız ve düzenimiz ile pazarlama alanında değişimlere ayak uydurarak, yüksek kalitede ve zamanında hizmetlerimizi sunuyoruz. Eğer harika bir fikriniz varsa, onu hayata geçirmekten hiçbir şey sizi alıkoymasın. Apolitik ailesi olarak beraber işbirliği yapmak için her zaman burada olduğumuzu unutmayın.

HİZMETLERİMİZ

Dijital İtibar Yönetimi

Markanızın sosyal medya hesaplarını doğru yollar izleyerek sosyal medya stratejilerine uygun bir şekilde yönetiyoruz. Hesaplarınızın doğru ve verimli bir şekilde yönetilmesine dikkat ederek sizlere daha iyi hizmet sunmak için buradayız.

SEO ve SEM Hizmeti

Markanızın arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak için SEO ve SEM hizmeti sunuyoruz. Daha güçlü bir altyapı oluşturarak markanızı arama motorlarında en üst sıralara taşımak için buradayız.

Web ve Mobil App Tasarımı

Web ve Mobil App tasarımı çalışmalarımızda global ve trend tasarımlar gerçekleştirerek, markanıza özel işler yapıyoruz. Hem hızlı açılan hem de SEO uyumlu ve aynı zamanda güncel kod yapıları kullanarak markanıza özel tasarımları Web’te ve Mobil App’te hizmetinize sunmak için buradayız.

Branding

Firmanızı her ortamda temsil eden ve müşterilerinizin firmanızı yada markanızı akılda kalıcı şekilde tanımasını sağlamak için branding çalışmaları için buradayız.

Dijital Pazarlama

Reklamlarınızı doğru stratejilerle yayınlayıp verimli geri dönüşler elde edebilmeniz için Google,Meta,Yandex aracılığıyla ulaşılabilen, yaratıcı reklam kampanyaları ile markanızın hedef kitlesine doğrudan etkileşim sağlayarak gerekli olan en etkili yöntemleri uygulamak için buradayız.

Organizasyon Yönetimi

Organizasyonlarınızı hedeflerine ulaştırmak için bir ürün üretmek, servis sunmak gibi en verimli olacak şekilde koordine edilmesi için buradayız.

Web Sitesi Geliştirme

Web sitesi hizmeti ile markaların kurumsal kimliğine uygun çözümler geliştiriyoruz. Hedef kitle segmentinize uygun web sitesi tasarımıyla kullanıcı kullanımına uygun tasarım anlayışı çalışmalarımızın merkezinde yer alıyor.

Metin Yazarlığı

Metnin gücüne ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizin için kalemimizin gücünü kullanıyoruz. Web sitesi veya uygulamanıza ait metinlerinizi sizin için hazırlıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Fikirlerinizi uygulamaya döküyoruz. Mobil uygulama geliştirme çalışmalarımız, kullanıcı deneyimine uygun çözüm modelleriyle hayat buluyor.