Markaların dijital tabanlı dünyada inşası için önemli çalışmalardan birisi, sosyal medya hizmetleridir. Sosyal medya hizmetleri ile birlikte markanızı en doğru şekilde dijital dünyada konumlandırıyoruz.

Markaların dijital tabanlı dünyada inşası için önemli çalışmalardan birisi, sosyal medya hizmetleridir. Sosyal medya hizmetleri ile birlikte markanızı en doğru şekilde dijital dünyada konumlandırıyoruz.

Sosyal medya hizmetlerimiz ile markanıza sağladığımız avantajlar;

 

 • Dijital dünyada markanızı konumlandırmak amacıyla sosyal medyayı en efektif şekilde kullanıyoruz.
 • Sosyal medya içeriklerimizi ve tasarımlarımızı kurumsal kimliğinizi en çarpıcı şekilde yansıtacak anlamda üretiyoruz.
 • Bu sayede markanın beklenen dönüşümü elde etmesi adına kreatif tasarımlarımız ve içeriklerimiz ön plana çıkıyor.

 

Her markanın hikayesi birbirinden bağımsız ve kendine özgüdür. Bununla beraber markanın hizmet verdiği alanlar, hedef kitlesi de farklılık gösterebilmektedir. Öyle ki aynı sektörde hizmet veren markaların bile hedef kitleleri farklılık gösterebilir. Ve hikayeleri çok ayrı olabilir. Dolayısıyla sosyal medyada içerik üretimi ve tasarımı konusunda tüm bunları belirleyici unsur olarak ele alıp, hizmet politikamızı belirliyoruz.

 

Sosyal Medya Yönetimi

 

Sosyal medya yönetimi bu alanda varlık gösteren herkes için çok önemli hususları içerisinde barındırır.

Özellikle sosyal medya yönetimi, markanın dijitaldeki itibar yönetimi olarak da isimlendirilebilmektedir. Doğru bir sosyal medya yönetimiyle birlikte markanızın müşteriler ile yaşayabileceği krizleri çözmek oldukça basit. Bu noktada;

 • Müşteri ile nasıl iletişim kurulacak
 • Kriz yönetim süreçlerini bilmek

Gibi etkenler önemlidir. Doğru sosyal medya yönetimiyle birlikte bunları sunarken, markanızın sosyal medyada, markanın hizmetleri, ürünleri ile alakalı “entry” girmesi durumunda kriz yönetimini gerçekleştirerek, markanıza olumsuz anlamda oluşabilecek algıların önüne geçiliyor.

Sosyal medya yönetimi ile birlikte, markanızın kurumsal kimliğini, hikayesini en etkili şekilde yansıtıyor, hedef kitlenizle iletişime geçiyoruz.

 

Sosyal Medya Pazarlaması

 

Markasını dijitalde inşa etmek isteyen herkes için hizmet veriyor, markanızın kimliğini, hedef kitlesini analiz ettikten sonra en etkili şekilde yansıtıyoruz. Sosyal medya pazarlaması ile hedef kitleniz arasında en iyi bağlantıyı kuruyor, markanızın hedef kitlesine en etkili şekilde anlatacak kurgularla birlikte bu süreci inşa ediyoruz.

Sosyal medya pazarlaması ile;

 • Hedef kitlenize göre içerikler üretiyor,
 • Hedef kitlenize uygun tasarım planlamaları yapıyoruz.

 

Sosyal Medya Reklamcılığı

 

Sosyal medya reklamları, internet tabanlı reklam türlerinden birisidir.  Sosyal medya reklamcılığı, sosyal medyadaki hedef kitlenize ürünlerinizi ulaştırmanız için önemli bir adımdır. Hedef kitlenize uygun sosyal medya reklam kampanyaları ile ürünlerinizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

 

Sosyal Medya Analizi

 

Sosyal medya analizi, sosyal medya ile alakalı birçok unsuru barındırır. Bunlar;

 • Konumunuz
 • Rakiplerinizin durumu
 • Etkileşim oranları

gibi temel konuları ve benzerlerini içermektedir. Sosyal medya yönetimi yanı sıra sosyal medya analizine dair tüm unsurları markanız için planlıyoruz.

 

Sosyal Medya Stratejileri

 

Sosyal medya stratejileri, her markanın özelinde ayrı planlanıp, faaliyete geçirilmesi gereken eylemleri ifade eder. Marka ve hedef kitle arasında sağlam bir köprü oluşturmak için oluşturulacak sosyal medya stratejilerinin planlanıp gerçekleştirilmesi her marka için önemlidir. Sosyal medya için markanız özelinde gerçekleştirilmesi gereken stratejileri bu ölçekte belirliyoruz.

 

Sosyal Medya Etkileşimi ve Marka Bilinirliği

 

Sosyal medya etkileşimi ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik stratejilerimizle birlikte markanızı, hedef kitleniz üzerinde görünür kılıyoruz. Sosyal medyanın dinamiklerini kullanarak markanızı hedef kitleniz üzerinde tanıtacak tüm atılımları sağlarken, tüm süreci bu amaçla planlıyoruz.

 

Sosyal Medya Takipçi Arttırma Teknikleri

 

Sosyal medya hesaplarınızın takipçi sayısını arttırmak için sosyal medya dinamiklerini en etkili şekilde kullanıyoruz.

Markanız adına sosyal medya takipçi sayılarını arttıracak kampanya stratejilerini oluştururken, hedef kitlenizin davranış metriklerini ölçüyoruz. Bunlar;

 • Hangi sosyal medya platformunu kullandıkları,
 • Cinsiyet kırılımları,
 • Geçirdikleri süre,

gibi benzeri şeyleri oluşturmaktadır.

Bu sayede markanıza organik büyüme sağlıyor ve hedef kitle üzerinde daha görünür kılıyoruz.

 

Sosyal Medya Trendleri ve Yenilikleri

 

Sosyal medyada sizleri daha görünür hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bu anlamda sosyal medya ekibimiz ile birlikte, bu alanda var olan trendleri ve yenilikleri sürekli takip ederek kampanya süreçlerimize uyguluyoruz. Sosyal medya stratejilerimizi bu perspektif doğrultusunda planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Sosyal medya, özellikle her geçen gün gelişen ve dünü ile bugünü değişebilen platformlar topluluğudur. Bu bilinçle, sosyal medyanın tüm trendlerini ve yeniliklerini takip ederek stratejilerimizi güncelliyoruz.